שיווק ירוק

שיווק ירוק מתייחס הן לתצורה בה נעשה השיווק של העסק במבחינת הדגשים של קיימות כגון שימוש מופחת בניירת משרדית-פליירים, דפי לוגו, דיוורים, מעטפיות ומעטפות ככלי השיווק, ובעיקר ליצירת תחליפים לשיטות השיווק הסטנדרטיות שלא לוקחות בחשבון נושאים של קיימות.

מומחי החברה לקיימות מציעים פתרונות שיווקיים מחוץ לקופסא שלוקחים בחשבון את הסביבה, ולרוב אינם מצריכים שימוש בנייר כמו שיווק אינטרנטי, כתיבת תכנים לאתר החברה ובלוגים עם דגש סביבתי, על ידי כותבי תכנים מהתחום קידום אורגני ועוד.

צינורות ההפצה והשיווק  בשיווק הירוק ברובם ויראליים ונעשים בזירת האינטרנט והרשתות חברתיות, וזאת מבלי לפסוח על האינטרקציה החברתית שכה חשובה וחיונית לחוויה הבין-אישית וזאת בשיווק פרונטלי.

 
כגון הפקת אירועים שיווקיים ופעילויות קד"מ עם נופח ירוק תחושת אחריות ולכידות סביב מטרה נעלה והרבה טבע וירוק שיעניקו ללקוחותיכם חוויה מסוג אחר. הפקת אירועים בחיק הטבע או עם זיקה אליו, הופעה בתערוכות והכנסים הנכונים, ועוד פתרונות  אשר ידגישו את האג'נדה הירוקה של חברתכם ואת המחויבות של החברה לשמירת הסביבה. 

שיווק ירוק במהותו מייצר מגוון תועלות: מחד תדמית ירוקה וברת קיימא של העסק ויצירת דגשים תוכניים על מחויבותו ופועלו הכלכלי והעסקי לשמירה על סביבה ברת קיימא ולשימוש מופחת באנרגיה ומיחזור חומרים, פסולת ושפכים, ומאידך שיווק זה בא לתת פתרונות הדורשים שימוש מופחת במשאבים, תחבורה מאוגדת ומופחתת, הפחתת הצריכה של אנרגיה על-ידי שימוש רב יותר במדיית האינטרנט, הפקת אירועים וירטואליים או בחיק הטבע, תכנים אינטרנטיים ובלוגים כבסיס קבוע יותר מאשר פרסומים בעיתונות ונייר, ואם כבר נעשה שימוש בנייר אז תמיד ממוחזר ובר מיחזור, ובשורה התחתונה מעטפת שלמה של שיווק ירוק היא החבילה שאנו מציעים ברמת המשאבים ושימושם ,תצורת השיווק, צינורות השיווק והחוויה הייחודית שמייצרת את התדמית הנכונה לארגון ויחסו לסביבה.
 


- יצירת קשר -טלפון: 072-3380656


- החברה לקיימות -

איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ

דוא"ל: eyran@kayamut.co.il
 
  |  

- יצירת קשר -