רקע

החברה לקיימות, איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ  הוקמה על-ידי עירן נוי (MBA) בעל רקע עשיר בתפקידי ניהול  בכירים בחברות כגון HP INDIGO, תדיראן נטפים ועוד, בעל רקע סביבתי עשיר, בוגר קורס עמיתים במרכז "השל" - המכון הישראלי לחשיבה ומנהיגות סביבתית בשנת 2012.

החברה לקיימות היא גיבוש קבוצת מומחים, מתחומים מגוונים של הנדסה, ארכיטקטורה, משפט, אינטרנט, מערכות מידע, שיווק ועוד.
כולם עם ידע נרחב בתחומם, זיקה ונסיון בתחומי סביבה וקיימות.

מטרת החברה לקיימות היא לספק מגוון רחב של שירותים לחברות עסקיות, למגזר הציבורי (מוניציפאלי וממשלתי) ולאנשים פרטיים בתחום הקיימות ואיכות הסביבה.

החברה הוקמה בעקבות ההבנה כי  קיים חוסר במידע מקצועי בתחום הקיימות בקרב מקבלי החלטות במגזר העיסקי כמו גם הציבורי, עובדה הפוגעת בהם תדמיתית ולעיתים אף משפטית. החברה לקיימות מעוניינת להוות גורם מקשר בין צורך לבין ידע, ולהעצים על ידי כך את כל השותפים לדרך. החברה מיצבה את עצמה כ-one stop shop לתחומי איכות הסביבה והקיימות. שאיפתה, להפוך להיות הבחירה הראשונה של חברות, רשויות מוניציפאליות ואנשים פרטיים בבואם לחפש נותני שירותים בתחום הייעוץ והפרקטיקה הסביבתית.

המגוון הרחב של השירותים הניתנים על-ידי מומחי החברה לקיימות כולל ייעוץ וליווי בנייה ירוקה לעסקים ופרטיים, שיווק ירוק, אתר אינטרנט ומערכות מידע ירוקות, מימון לחברות ירוקות, יצירת בסיסי מידע ושקיפות סביבתית ברשויות, יצירת משרד ירוק, מיקור חוץ לחברות בתחומים של בטיחות סביבתית וייעוץ במשפט סביבתי, כולל חברות הנמצאות בדיונים משפטיים או לפני מתן פסק דיןוהמבקשות להראות כי מתקנות את דרכיהן ומטמיעות פעילויות התורמות לאיכות הסביבה.

כל האמור ועוד תחת קורת גג אחת.
 
 


- יצירת קשר -טלפון: 072-3380656


- החברה לקיימות -

איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ

דוא"ל: eyran@kayamut.co.il
 
  |  

- יצירת קשר -