אודות

החברה לקיימות, איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ היא גיבוש קבוצת מומחים, בוגרי מרכז השל ומומחים אחרים מתחומים מגוונים של הנדסה, ארכיטקטורה, אינטרנט ומערכות מידע, שיווק ועוד כולם עם ידע נרחב בתחומם, וזיקה ונסיון בשילוב הידע המקצועי שלהם עם נושאי סביבה וקיימות.

מטרת החברה לקיימות היא  לספק מגוון רחב של שירותים לחברות עסקיות, למגזר הציבורי (מוניציפאלי וממשלתי) ולאנשים פרטיים בתחום הקיימות ואיכות הסביבה. החברה הוקמה בעקבות ההבנה כי  קיים חוסר במידע מקצועי בתחום הקיימות בקרב מקבלי החלטות במגזר העיסקי כמו גם הציבורי, עובדה הפוגעת בהם תדמיתית ולעיתים אף משפטית.

החברה לקיימות מעוניינת להוות גורם מקשר בין צורך לבין ידע, ולהעצים על ידי כך את כל השותפים לדרך.

החברה מבקשת למצב עצמה כ-one stop shop לתחומי איכות הסביבה והקיימות ושאיפתה, להפוך להיות הבחירה הראשונה של חברות, רשויות מוניציפאליות ואנשים פרטיים בבואם לחפש נותני שירותים בתחום הייעוץ והפרקטיקה הסביבתית. 

המגוון הרחב של השירותים הניתנים על-ידי מומחי החברה לקיימות כולל ייעוץ וליווי בנייה ירוקה לעסקים ופרטיים, שיווק ירוק, אתר אינטרנט ומערכות מידע ירוקות, מימון לחברות ירוקות, יצירת בסיסי מידע ושקיפות סביבתית ברשויות, יצירת משרד ירוק, מיקור חוץ לחברות בתחומים של בטיחות סביבתית וייעות במשפט סביבתי, כל האמור ועוד תחת קורת גג אחת.
 
 


- יצירת קשר -טלפון: 072-3380656


- החברה לקיימות -

איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ

דוא"ל: eyran@kayamut.co.il
 
  |  

- יצירת קשר -