מיקור חוץ סביבתי

החברה לקיימות מציעה שירותי מיקור חוץ (Outsoarcing) לחברות ומפעלים של אנשי מקצוע בתחום הבטיחות בעבודה אשר עיקר הכשרתם וניסיונם נסוב סביב הנושא של בקרה ושמירה על איכות הסביבה במפעלים.

המומחים שלנו יהפכו לחלק אינטגרלי מכוח האדם בארגון וברמה היומיומית יפקחו, ינטרו ויבצעו בדיקות בכדי לוודא כי החברה עומדת בתקנים של רעש, פליטות של מזהמים לאוויר, ופליטות ושפכים של חומרים לקרקע ולמקורות מים.

שירות זה הינו חשוב מאין כמוהו שכן הוא האינדקטור האמיתי ביותר ולאורך זמן להיות החברה עומדת  בתקני פליטות ואיכות סביבה וראויה לקבל הסמכה מהמשרד להגנת הסביבה וממשרד התמ"ת של מפעל סביבתי החשובה לו בתהליך של רישוי העסק.
יתרה מזאת, שירות זה על בסיס קבוע ואינהרנטי כחלק מפעילות כוח האדם בחברה  הנו הכרחי בכדי להיות מפעל שאינו מהווה מפגע סביבתי זיהומי לסביבתו החיצונית ובשל זאת מזוהה כשלילי ופוגע באיכות החיים, וכן היותו סביבתי  וסטרילי עד כמה שאפשר גם לעובדיו הנמצאים בו פרקי זמן ממושכים הן מבחינת מידת הרעשים, והן מבחינת החומרים הנפלטים כחלק מתהליכי ייצור של המפעל, עובדה המפחיתה את הפגיעה המצטברת של נזקי גוף לעובדים, מורידה את הסיכון לחלות במחלות כרוניות ומעלה את תפוקתם בשל היותם בריאים יותר ונושמים אוויר נקי ללא מפגעים וזיהומים כלשהם.
 
 


- יצירת קשר -טלפון: 072-3380656


- החברה לקיימות -

איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ

דוא"ל: eyran@kayamut.co.il
 
  |  

- יצירת קשר -