מאמרים / בלוג

החברה לקיימות מציעה לרשויות את תוכנת ניטורית, תוכנה היושבת על פלטפורמת WAZE ומסייעת לרשות לעמוד בחוק שקיפות מידע סביבתי, כמו גם נותנת לרשות או לאיגוד הערים כלי יעיל וחכם לניהול נכון של המידע הסביבתי.

פניה למשתתפי ההכשרה בנושא אחריות תאגידיתפורסם בתאריך 4 בפברואר 2012 מאת eyran:

שלומות למשתתפי ההכשרה בנושא אחריות תאגידית, באתם להכשרה כדי לקבל כלים לקחת חלק בתהליכי קבלת החלטות של מגזרי התעשייה והממשלה- אז הרי לכן ההזדמנות לעשות זאת:
בחודשים האחרונים מתקיימים להם מפגשי "השולחן העגול לצמיחה ירוקה" סביבו יושבים, נציגי משרדי ממשלה, אקדמיה תעשיה והחברה האזרחית. משרדי הממשלה, המובילים את התהליך בפועל, שואפים להגיע למסמכים מסכמים עד חודש אפריל הקרוב!

 השולחן העגול פועל בשני מישורים מקבילים:
  1. מפגשים של שולחנות עגולים בנושאים ממוקדים, שמטרתם לגבש דרכים להובלת שינוי בתחומי הייצור, הצרכנות והחדשנות.
  2. דיון פתוח בפלטפורמה אינטרנטית, המאפשרת לכל הגורמים המעוניינים לתרום ידע ורעיונות שיסייעו בקבלת ההחלטות. אתר האינטרנט מרכז גם את הדברים שנאמרו בדיוני השולחנות העגולים עד כה, מסמכי רקע מקצועיים, מצגות ומידע נוסף. עיקרי התובנות מאורגנות בידי מפעילי האתר, ויובאו בפני השולחנות העגולים ובהמשך בפני מקבלי ההחלטות.
מגבלות המשאבים של הארגונים מונעות השתתפות מסיבית בשולחנות העגולים, אבל לא צריכות להוות מחסום בפני תרומה לתהליך דרך אתר האינטרנט. תוכלו להיכנס לאתר באופן ישיר, לאחר הרשמה קצרצרה, באמצעות לחיצה על קישור זה. (למקרה של בעיות בהתחברות, יש לפנות לחברת תובנות, המפעילה את התהליך, בטל. 077-2142700 או דואל roundtable@sviva.gov.il).

אל תשמורו את המייל הזה רק אצלכם, העבירו אותו הלאה לחברי הועד המנהל של העמותות שלכם, לעובדים ופעילים מרכזיים, לבוגרי תכניות שקיימתם ולגורמים נוספים שיכולים לתרום לתהליך מצידנו כארגוני סביבה. ככל שנוכחותנו תהיה יותר משמעותית הקול שלנו יישמע יותר, וייגבר הסיכוי לכוון את התהליך למקומות הנכונים.
 
 


- יצירת קשר -טלפון: 072-3380656


- החברה לקיימות -

איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ

דוא"ל: eyran@kayamut.co.il
 
  |  

- יצירת קשר -