ייעוץ לפרטיים

החברה לקיימות מציעה סיוע ומידע גם למגזר הפרטי בכל האמור למידע. אנו שמנו לנו לדגש להנגיש מידע סביבתי בדבר קיומם של מפגעים פוטנציאליים בסמיכות לשכונות מגורים ושטחי פעילות קהילתיים וציבוריים לשם הגברת המודעות של האוכלוסייה הגרה ופועלת בסמוך.

מומחי החברה ישמחו לסייע הן ליחידים והן לקבוצות בייעוץ ובמתן מידע סביבתי מעודכן ונהיר לגבי קיום מפגעים, סיוע בתכנון בתים בהתאם לקיום מפגעים באזור, וכן צוות האדריכלים שלנו ישמח לסייע בכל האמור בתכנון והוצאה לפועל של בנייה ירוקה עפ"י תקן 5281 לבנייה ירוקה, בנייה השמה דגש להפחתת פגיעת הבית בסביבה האקולוגית, בניין חסכוני באנרגיה ופליטתה, הפועל על אנרגיות חילופיות לא מזהמות וזולות. 
 
מתחשב בנגר עילי בתצורה של בורות שיקוע, גינות וגג ירוק, שימת דגש על הפרדת פסולת ומחזורה, הפחתת פסולת הבנייה, שימוש בחומרים ירוקים שאינם פולטים גזים רעילים הידידותיים לסביבה וניתנים למחזור ושימוש חוזר, תעבורה נגישה לאופניים ותחבורה ציבורית המפחיתה שימוש ברכב פרטי, עירוב פעילויות בקרבת הבניין או בבניין עצמו לדוגמא מכון כושר, מכולת וכו בתוך הבניין לשם הפחתת כמות הנסיעות, מחזור מים ושימוש חוזר במים אפורים לשם הדחת אסלות וכיורים.

כל הנתונים לעיל יעזרו לכם לייצר סביבת מגורים ירוקה, בריאה הרבה יותר שבטווח הארוך תחסוך לכם בחשבונות החשמל המים ובהוצאות בריאות…

כמו כן, אנו מציעים שירותים של סיוע משפטי ליחידים בידי טובי עו"ד בתחום הסביבה באם נתקלתם במקום מגוריכם במפגעים סביבתיים ובזיהומים העלולים לפגוע בבריאותכם ובבריאות וההתנהלות התקינה של ילדיכם באזור המגורים. אנו נדאג לייצגכם בצורה הטובה ביותר אל מול הרשויות, המדינה או המפעלים המזהמים או המהווים את מקור המפגע שיכול להיות מפגע רעש, קרינה, זיהום אוויר, מים וקרקע עד לשינוי הסטטוס הקיים.
 


- יצירת קשר -טלפון: 072-3380656


- החברה לקיימות -

איגוד משאבי ידע של מומחים ויועצים לאיכות הסביבה בע"מ

דוא"ל: eyran@kayamut.co.il
 
  |  

- יצירת קשר -